2011. október 19., szerda

Ezo.tv - Kamujóslás sokpénzér - 06-90-60-27-27

Pár hete úgy adódott, hogy dél körül egy presszóban ittam kávét, pont be volt kapcsolva a tévé, ment rajta egy felettébb érdekfeszítő jóslásos műsor (gondolom mindenki látta már), mégpedig az egyik kereskedelmi csatornán (csak ki ne írjam, hogy a tévékettő volt az). A "jóslás" lényege az volt, hogy valami orosz nicknévvel megáldott szerencsétlen, kopaszodó, harminc körüli hidrogénszőke srác magyarázta, hogy ebben az évben most van utoljára október (na, ez olyan infó, amihez csak a fekete piacon lehet hozzájutni), ez pedig az év legszerencsésebb hónapja. Ha valaki betelefonál, kap egy három számjegyű megerősítő kódot, aminek következtében sok pénz áll a házhoz. Az, hogy mire való a három jegyű kód, csak húsz perccel később derült ki. A kódot az ő saját mágiája által találta ki, amihez szükség volt a születési dátumra.

A "csodamágia" CSAK úgy működik, ha egy nagy címletű pénzt (minimum ötezrest) összehajtogatunk háromszög alakúra, majd a hátuljára tollal ráírjuk a három számjegyű kódot és kitesszük a lakás legdíszesebb részére. Aztán majd hirtelen nem várt pénz áll a házhoz.

Én nem gondoltam volna, hogy van valaki akkora gyökér, hogy betelefonál a műsorba, persze csalódtam és rájöttem, hogy az emberek nem gyökerek, hanem a kilátástalan helyzetben már ezt is kipróbálják, hátha működik. Meg gondolom vannak olyanok, akik mániákusan hisznek abban, hogy ez a rendszer tényleg fog nekik segíteni. 

Volt persze pár színészileg megrendezett telefon is, mint pl: jujjdejó, nekem már működött korábban, ezért én kérek még egy kódot. Jó beetetés a birkanépnek (ha másnak működött, nekem miért ne működne?). 



A műsor készítőinek persze eszük ágában sincs segíteni, megint csak pénz beszél, meg persze az emberek is pénzért beszélnek, 475 forintért percenként. Az alapcél megint a védtelen, szerencsétlen emberek kihasználása, hiszen mindenki saját jogon dönt arról, felhívja-e az emelt díjas számot, vagy nem. Csak a szükség nagy úr, a remény pedig még nagyobb. Ez a remény készteti az embereket, majd fizetik ki a több ezres - esetleg több tízezres telefonszámlát, ha van miből.

Ezt is büntetném, börtönnel, hogy az embereket kuruzslással kihasználják, hamis ígéretek reményében. De mint sok mindenre, erre is tesznek magasról nálunk. 

Jósolni én is tudok amúgy. Le is írom ide, hogy ne kelljen emelt díjas számot hívni. Mivel ma szerda van, megjósolom, hogy holnap csütörtök lesz. Sőt azt is, hogy akkor áll pénz a házhoz, ha teszünk érte. Ez a jóslat pedig mindenkinek ingyenes gratis volt, aki a blogot olvassa.

2011. augusztus 4., csütörtök

Keress otthonról napi 350 eurót :)

Most Ön is megtanulhatja azt a 100%-ig BIZTOS technikámat amivel,
minden nap megkereshet, akár 350€ – 500€-t otthonról, könnyedén!



Ez a nyitómondata a gyorspénzonlájn.kom weboldalnak. Az egészen biztos, hogy gyors pénzt hoz, legalábbis az oldal üzemeltetőinek. Ma ezt vesézem ki, hogyan is működik a kaszinóbiznisz, ki nyer és ki bukik rajta.

A szerencsejáték, mint fogalom, már régóta foglalkoztatja az emberek fantáziáját. Ezért is működik a lottó, hiszen pár száz forintból akár kétmilliárdot is nyerhet valaki, a sztorit nagyon nem kell bemutatnom. Gondolom jó pár blogolvasó is lottózik, szerintem kevesen vannak, akik már megnyerték az ötöst :) És a rendszer működik már évtizedek óta.

Az internettel azonban a szerencsejáték új piacokat talált. Nem kell elmenni sehova, nem látja meg a szomszéd se, ha pénzt buksz a gépbe a kocsmában, egyszerűen a gép előtt ülve bukhatsz - vagy néha nyerhetsz.

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy a pókert ne soroljuk ebbe a kategóriába, ugyanis már hivatalosan is sportnak nyilvánították, hiszen a szerencse mértéke (a variancia) hosszú távon állandó, kis százalékon mozog, így a tudás és a taktika dominál.


De térjünk vissza a kaszinóhoz. A fent hirdetett oldal koncepciója nagyon egyszerű: válassz az általuk javasolt kaszinók közül egyet, töltsd le, fizesd be a saját pénzedet, rulettezz az ő stratégiájuknak megfelelően, majd ezzel biztos profitot fogsz termelni, hiszen a befizetésedhez 100% bónuszt is kapsz.

Ez elméletben nagyon szépen hangzik, gyakorlatban pedig van néhány probléma ezzel. A legtöbb rulett-stratégia (bár ez túlságosan megtisztelő kifejezés, mert nem stratégia, csak egy próbálkozás) arra épít, hogy egy egységnyi tétet rakjunk a pirosra, pörgessünk, ha piros, örülünk mert két egységnyi tétet nyerünk. Ha fekete, akkor rakjunk megint a pirosra, de már KÉT egységnyi tétet. Ha nyerünk, akkor 4 egységnyit nyerünk, viszont előtte hármat kockáztattunk, így a valódi profit megint csak egy egység. Ha bukunk, akkor az előző tét dupláját kell megtennünk és így tovább.



A fent említett variancia miatt azonban előfordulhat, hogy egymás után tízszer feketét vagy nullát (zöld) pörgetünk, amivel természetesen elvesztjük a feltett tétet. Egy kis matek: A kezdő tét az első pörgetésnél 100 Ft. A tizedik pörgetésnél pedig már 100*(2^9) = 51200 forint tétet kell megjátszanunk ahhoz, hogy ha nyerünk, akkor 100 forint profitra tegyünk szert. Amíg azonban ide eljutunk, a következő téteket kell megtennünk minden egyes körben:

1. kör 100 Ft
2. kör 200 Ft
3. kör 400 Ft
4. kör 800 Ft
5. kör 1600 Ft
6. kör 3200 Ft
7. kör 6400 Ft
8. kör 12800 Ft
9. kör 25600 Ft
10. kör 51200 Ft

Az összes megtett - és elvesztett - tét a 10. pörgetésig ebben az esetben: 51100 Ft.



Tehát százezer alatt ne is próbáljuk ki a játékot. Kevés olyan embert ismerek, aki egy ilyen oldalon úgy regisztrálna, hogy megteheti, hogy százezer forintot befizessen és kockáztasson. Ezek az ismerőseim nem hisznek a gyors pénzben, hiszen mindenki (jobb esetben keményen) megdolgozott azért, hogy vagyona legyen.

A weboldal készítőinek persze ez biznisz, hiszen az oldalról regisztrált emberek veszteségéből ők százalékot kapnak (5%-25%). Tehát ha valaki elbukik 100ezer forintot, abból az oldal tulajdonosai átlagosan 18ezer forintot profitálnak. Ez valóban könnyű pénz - az üzemeltetőknek.

A játékosnak persze saját felelőssége, hogy mit játszik, mekkora téttel játszik, hiszen az oldal csak egyfajta mankót ad ahhoz, hogy - az oldaltulajdonosok szerint - hogyan "kell" játszani.

Ennek a trükknek pedig megint a kis pénzűek fognak bedőlni, akik elhiszik, hogy kevés munkával, sőt, kaszinózással stabilan lehet havonta egymilliót keresni.

2011. június 13., hétfő

Ingyen SMS a Facebookról ? - 06-90-614-405

Mindenkit, aki olvassa a blogot, kérek, hogy döntse el saját maga, hogy ez vajon átverés-e vagy sem. Mindenképpen érdekes, csak azért nem próbálom ki, mert attól tartok, hogy ez egy feliratkozós szolgáltatás, havi többezret meg nincs kedvem fizetni, vagy a lemondással szenvedni egy blogbejegyzésért.

Ami feltűnő, hogy a Facebookon eseményként hirdetik az ingyen SMS küldést. Itt egy screenshot:


Az sms díja 240 Ft + ÁFA. Felhasználási feltételek sehol, az emelt díjas sms hirdetésére vonatkozó szabályozások szerinti információs vonal és cégnév sincs feltüntetve.

Már-már előre sajnálom azokat, akik regisztrálnak, hiszen megint valaki meggazdagszik egy hülye apropón.

Azonban az is elképzelhető, hogy az SMS-re válaszként az olyan ingyen sms küldő alkalmazásra irányít a Facebookon, mint az "SmsBook FREE SMS".

Bár az is átverés, csak a szegény user ingyen is megkaphatta volna ugyanezt. Ha valakinek van tapasztalata, várom a kommenteket.

2011. május 4., szerda

Magyar Telekom tudakozó - A keresés nem hozott eredményt...

Na, a Magyar Telekom beújított a tudakozó szolgáltatásban. Röviden fogalmazva: ha a diszpécser nem találja meg azonnal a keresett számot, az ügyfél le van sz*rva.

Átkapcsolnak egy automatához, ami a telefonszám helyett a következő szöveget nyomja le: "A keresés nem hozott eredményt, vagy az ön által keresett adatok titkosak". Na ja, titkosak. Ez még oké lenne, ha visszakapcsolna egy nyamvadt diszpécserhez. De nem, bontja a vonalat, a Magyar Telekom meg zsebretesz sikertelen hívásonként is 30-60 ft-ot (attól függ, milyen díjcsomagunk van). Nézzük meg egy egyszerű példán, mennyi kicsalt pénz ez:

Számoljunk napi 5000 olyan hívással, amelyiknél nincs meg a kért infó.
Naponta az 200 000 Ft. Hetente 1 millió 400 000. Havonta 4 millió 800 ezer forint. Évente 73 millió forint. Az azért nem rossz pénz a semmiért.

Az újabb mocskos átverés

Csak azt felejtik el közölni, hogy tulajdonképpen miért fizetnek az emberek olyan hívásért, ami tulajdonképpen nem segítette őket információhoz? Az, hogy nem találtak semmit és még meg sem próbálnak segíteni? Ja, de, megpróbálnak: tudakozó plusz, 197, párszáz forintos percdíjjal a gugliban örömmel megpróbálnak utánanézni. Hát az ilyen rohadt dolgok miatt utálom a mocskos multikat.

2011. május 1., vasárnap

WizzAir ügyfélszolgálat - hívjatok bátran!

Szánalmas, már-már a vicc kategóriába tartozik, ha egy "neves" cég ügyfélszolgálati vonalát emelt díjas telefonszámon érhetjük el.

Tegyük fel, hogy foglaltunk repjegyet, és változik valami. Nem vagyunk a WizzAir iroda közelében, hát fel akarjuk őket hívni, hogy módosítsunk. Csakhogy rajtunk kívül még tizenöten szeretnének egyazon időben módosítani és van négy telefonos ügyfélszolgálatos emberke.



Tehát egy perc bruttó 225 forint. Ha egy ügyfél átlagosan csak három percet vesz igénybe, akkor is 12-13 perc után kerülünk sorra, kb. 15 percnyi pénzt kell kicsengetnünk. Ez nagyjából 3500 Ft. Lehet, hogy a repjegyet ennél olcsóbban vettük meg.

Azért ez mégiscsak undorító. Plusz pénzt zsebelni be a szerencsétlen ügyféltől, aki csupán szimpla jogait akarja érvényesíteni telefonon keresztül? Na ez is egy mocskos átverés.

2011. április 19., kedd

A Keleti Oldal - Uzsora hitel legálisan???

Nagyon érdekes sztorit hallottam. Akár lehetne urban legend is, ám átgondolva nem az.
Régen ugye voltak az uzsorások, akik hitelt több száz százalékos kamatra adtak. Így szerezték meg a pénztelen emberek maradék vagyonát (ingó, ingatlan) is. Ennek most egy új, modern, kifinomult formájáról hallottam: élelmiszermaffia.

Igen, ez egy új fogalom, amit valószínűleg meg kell tanulnunk a későbbiekben. Hogy mivel is foglalkozik egy ilyen élelmiszer maffia? Kihasználja a szabad piaci verseny és a pénztelenek adta lehetőséget, ráadásul legálisan.

Egyszerű példán személtetve: egy kiló közepes minőségű párizsi kb. 1200 Ft a Tecsóban. Ezt megveszik majd eladják kilónként mondjuk 5000 Ft-ért a kis pénzű embereknek. Na és miért veszik meg ezt a kis pénzűek? Hát mert hitelre fel lehet iratni. Mondjuk a Tescoban nem kapnák meg hitelre a felvágottat, a kenyeret, lisztet, tejet, cukrot, de "attól" a bizonyos kereskedőtől igen.

Egy kiló kenyér - ezer forintért megveheted, hitelre


Aztán enni meg muszáj, hiába ötszörös áron van, a törlesztést meg lehet húzni a következő fizetésig, segélyig. Így aztán a "kereskedő" szép summára tehet szert, kisemmizve a szegényeket újra és újra, ők pedig a felgyülemlő adósság miatt nem tudnak már szabadulni a mókuskerékből.

Éljen megint a magyar leleményesség, hogy lehet még jobban megalázni és kisemmizni a szegényeket.

2011. április 18., hétfő

Vodafone átverés - S.U.C.K. it


Hát most személyesen lettem átverve, a Vodafone Magyarország jóvoltából.
Először is itt egy screenshot, ha esetleg levennék az oldalukról az átverést, azért maradjon meg a mai állapot (2011. 04. 18.) szerint. Hát persze, itt vannak jó netbookok hirdetve, mondjuk kár, hogy a HD verzióból már egy darab sincs eladó kishazánkban. Az SD-ből meg sikerült lecsapnom az utolsó darabra, ennek a tortúrája jön most.

A kis aranyos 3 nap használat után megadta magát, veszettül elkezdett sípolni ma reggel. Fogom magam, telefonálok hogy most mivan, mondják oké, 3 napon belül lehet azonnali cserét kérni. Berohanok a szervízbe, hogy kérjek egy igazolást, miszerint cserére szorul a cucc, adnak. Megyek a vodafone üzletbe, ott meg közlik, hogy nincs már több ilyen gép eladó. Felhívom a pesti szervízt, nekik meg nincs alkatrészük megcsinálni de nem is lesz. Erre a vodafone üzletben javasolják, hogy ha mást nem, bontsak szerződést, és visszakapom a vételárat, vagy vegyek egy lapit 80ezerért. Hát hogyne. Mint fogyasztót megtévesztettek, átvertek aztán még én kaparjak hogy legyen gépem? Bontottam a szerződést azon nyomban és vettem egy másik gépet Médiáéknál. Hát ez is no comment.


2011. április 11., hétfő

Állam kontra panelprogram kontra vállalkozók

A minap olvastam a panelprogram egyik legnagyobb balhéjáról. Történt, hogy 2009-ben egy vállalkozó jópár lakás felújítását vállalta. A társasház persze pályázott, nyert, megvolt az önerő is, a munkát hiba nélkül elkészítették, a számlát a vállalkozó annak rendje-módja szerint ki is állította.

Igen, csak a pályázati szerződésben érdekes pont volt - nem is gondolta senki, hogy jelentőséget kellene tulajdonítani neki: a kifizetések legvégső dátuma 2012 december. A bevett gyakorlat általában fél éves csúszás volt, nem egy és nem két panelprogramban elkészült lakás megbízási díját kapták meg abban az időben.

Panelprogram - szívás ha dolgozol?
A kép illusztráció

Azonban most másképp történt: még mindig nem kapták kézhez a pályázaton megnyert pénzt, közben azonban az adóhivatal már követeli a cégen a kiállított számlák ÁFA tartalmának befizetését. Ráadásul mindezt olyan szinten, hogy már a vállalkozó számláján inkasszó van: minden beérkező bevétel egyből "utalódik" az adóhivatalnak.

Méltányosság híján, amennyiben záros határidőn belül nem érkezik meg a pályázati pénz, kénytelen a cég felszámolni önmagát, húsz év munkáját téve tönkre csak azzal, hogy elvállaltak egy megbízást.

Állam kontra vállalkozások: ez is egy mocskos átverés? Ha véleményed van, hajrá. Kommentelj.

2011. január 12., szerda

Már megint cseszegetik a Szigetet


Már kinőttem a Szigetes korszakomat, pedig régebben évekig minden Sziget-rendezvényen ott voltam. Jó volt, sőt jó most is, mindenkinek, aki fiatal és bulizni akar. Magyarország kevés dologról ismert, persze azokat se becsüli meg senki.

Leginkább a sportolóink és eredményeik miatt ismernek bennünket. Egyre többen vannak, akik Magyarországot összekötik a zenei-kulturális megarendezvénnyel, a Sziget fesztivállal.

Mióta először megrendezték, több tízmillió ember látogatott ki, jelenleg Európa egyik legnagyobb és legrangosabb zenei fesztiválját mondhatjuk "a sajátunknak". Lehet, hogy már nem sokáig.

Az új fővárosi vezetés (pártpolitikától függetlenül) két és fél milliárd forintot szeretne kikuncsorogni a Sziget Kft-től bérleti jog címén. Eddig a rendezvény helyszínéért nem kértek bérleti díjat A Szigetnek a teljes összköltségvetése a tavalyi évben 2.4 milliárd forint volt. Wizoék a Hajógyári Sziget másik felét amúgy 3 milliárdért vásárolták meg (szemben a Sziget Kft. egy hetes bérlésével).

Sok röhejes dolog történt a - már megint - átgondolatlan, hirtelen sajtónyilatkozat közben és után. Miután a főváros vezetősége rájött, mekkora marhaságot kér a Szigettől, nagylelkűen elengedtek egymilliárdot. Ha látta valaki a Verda Horda c. filmet, akkor érti, miről írok, ha nem, gyorsan elmondom: felverjük az árat, hogy legyen miből alkudni...



Gerendai gyorsan visszaüzent Tarlósnak, hogy még százmillió is kizárt, nemhogy a tizenötszöröse... Mondjuk azért tényleg elképesztően hülyék tudnak lenni az emberek.

A Nagybetűs Magyar Államnak tavaly 1.3 milliárd forint bevétele volt a Szigetből különböző csatornákon. Hát b'zdmeg nem fogják fel, ha nincs Sziget, akkor nincs 1.3 milliárd se, plusz megint csökkentik csóri hazánk büszkeségeit is a fiatalok szemében.

Vagy ez is csak egy mocskos átverés, ami bizonyos anyagi körök érdekeit szolgálja, vagy tényleg ennyire agyatlanok. Remélem, ezt nem veszik el tőlünk, mert a Sziget a miénk.

2011. január 11., kedd

Meggazdagodni ötven ember nyomorán. Hát lenne a pofádon bôr?

Vannak rossz emberek. Vannak gonosz emberek is, viszont egy hajmáskéri társasház ex közös képviselôje egy utolsó mocskos rohadék.

Ötvennégy család fizette becsülettel a közös költséget a társasház ex-képviselôjének. Ô meg olyan amnéziás volt, mint annak idején az oroszok: jöttek segíteni, aztán elfelejtettek hazamenni.

"Barátunk is (nevezzük fiktíven Bélának) beszedte a közös költséget, csak "elfelejtette" továbbküldeni azt a szolgáltatóknak. Hosszú hónapokig gyûjtögetett Béla, csak azt nem tudni, mire...

Közel tízmillió tûnt el, ebbôl hatmilliót gázszámlára kellett volna kifizetni. A szolgáltatók pedig már kilenc hónapja elzárták a gázt és a melegvizet. A ház fûtését saját gázkazánokkal oldották meg, így ötvennégy család maradt fûtés nélkül. A lakásokban az átlag hômérséklet hat fok.

Vajon milyen öröm lehet az ex közös képviselônek abba a kocsiba beszállni, amit gyerekek, nôk és idôsek nyomorán vett meg? Az ilyen rohadékokat ki kell küldeni Szibériába öt év közmunkára. Bár lehet, hogy abból se tanulnának és ellopnák a hólapátot...
Published with Blogger-droid v1.6.5

2011. január 10., hétfő

Taxis logó nélkül

Minap épp siettem a nyugatitól a mammuthoz, de annyira, hogy a télen sikeresen légkondicionált négyhat kombínó is lassúnak bizonyult. Így a nyugati oldal (west end) előtt várakozó, ránézésre egész jó fej taxisokhoz trappoltam, hogy uccu, nekem át kell érni a folyó túloldalára, fénysebességgel, de úgy, hogy azért ne villanjon a traffipax.

a kép illusztráció

Volt egy sanda gyanúm, hát gondoltam, mielőtt még beülök, megkérdezem, mennyi lesz a fuvar.
- Ötezer - jött a válasz. Majdnem elröhögtem magam, eszembe jutott, lej vagy forint, vajon számlát ad-e és van-e valami extra szexuális szolgáltatás a dologban. Lévén hogy nem a saját nememhez vonzódom, annyira nem maradt érdekes a témakör, aztán ránéztem a kocsira. Jahh, hogy vajszínű merci, kérem, az biztos sokat fogyaszt.

Rohantam egy másik taxihoz, szintén logó nélkül, de már rutinosabb voltam, fehér kopott opel astra kombi volt. Idős taxisbácsi vezette. Neki is feltettem az ominózus kérdést: - Mennyi a WestEnd-Mammut így hirtelen, óra nélkül? - Ezerötszáz - jött a válasz.

Úgyhogy őt választottam ki (na nem úgy, mint az Ildi az Évit a FakóVilágban) és sokkal jobb szívvel adtam neki kétezret úgy, hogy nem kértem vissza. Tudom, hogy az unokáira költi.

2011. január 9., vasárnap

Kék kölcsön? Átverik a legszegényebbeket


A minap épp fészbúkoztam, amikor ráakadtam egy érdekes hirdetésre. Hitel mindenféle fedezet nélkül munkanélkülieknek. Pár napja pedig hallottam az egyik magyar tévécsatornán, hogy hitelt nyújtanak azoknak a munkanélkülieknek, akik vállalkozni szeretnének, illetve hogy a projektnek mekkora tervezett sikere van. Mivel már tévében is jó ötletnek tartottam, kíváncsi voltam a részletekre (egy nagyon jó barátom épp munkanélküli, neki pont jó lenne ez a vállalkozói-hitel).
Kattintás után jött az elborzadás. A kék kölcsön nevezetű weboldalon az alábbi szöveget találtam:

„Kék kölcsön – a biztonságot jelenti Önnek minden pillanatban“

Már nem kell sehova sem mennie! Már nem kell semmit sem küldözgetnie! Már nem kell semmit sem intéznie! Már nem kell semmit sem fizetnie! Már nem kell semmit sem leterhelnie! Már nem lesz szüksége kezesre! Már nem kell félnie a magas kamattól!

Túl szép, hogy igaz legyen, gondoltam... főleg a bal oldali menüpontok: hitel munkanélkülieknek, hitel nyugdíjasoknak, hitel a bevétel igazolása nélkül, stb...


Jobb oldalon Google hirdetések. Gyönyörű. A sokk akkor ért, amikor megnéztem a kapcsolat menüpontot, és ott díszelgett ez a szöveg és kép:

Hívja a kék vonalat, és igényelje a kölcsönt még ma.


Ekkor már rosszul éreztem magam, szabályosan, hiszen csóró munkanélkülinek eszébe jut, hogy ő szeretné kifizetni a rezsit, meg a gyereknek szülinapjára kéne valami ajándék és igényelhet hitelt egy emelt díjas vonalon. A fogyasztó megtévesztését ugye kimeríti a fenti kék vonal szöveg. Aztán az oldal aljára görgetve még egy kis érdekesség:

A szolgáltatást a Blue Financial Ltd.. társaság biztosítja, székhelye Suite 15, 1St Floor Oliaji Trade Centre, Francis Rachel Street, PO Box 1004 Victoria, Mahe, Seycheles. A 0690 603 603 infóvonal hívásának díja 625,00Ft/perc. Társaságunk nem a hitelező. Hotline: 06705892310 info@kekkolcson.hu

Kiemelném a "társaságunk nem a hitelező", "a hívás díja 625 Ft / perc" és a "Mahe, Seycheles" részeket. Ergo: aki nem görget az oldal aljára (sokat kell görgetni), az nem tudja, hogy majd' három kiló kenyér árát fizeti percenként a telefonért. Aztán azt se tudja meg, hogy ez csak egy mocskos hitelközvetítő, nem ő adja a hitelt. A legjobb, hogy offshore címre hivatkozik, a Seycheles-szigetek az egyik legnagyobb adóparadicsom a világon, amit nagyon nehéz nyomon követni.

Ezután már elkezdett érdekelni a dolog, így megnéztem a domain tulajdonosát:

domain:kekkolcson.hu
domain-használó: B.K. Finance s.r.o.
domain-használó:B.K. Finance s.r.o.
cím:Zvolenska cesta 37.
cím:97405 Banska Bystrica
cím:SK

Na hát igen, ők szlovákiában vannak. Maga a B.K. Finance s.r.o. pedig egy cseh vállalat, mely hasonló átverésekkel szambázik rengeteg országban világszerte.

Nesze neked, ezt kellene médiatörvénnyel milliókra büntetni.